Aktualności
Muzeum Niepodległości zaprasza
19 września 2014
Zapraszamy na Dni Otwarte w Muzeum Niepodległości, które odbędą się 26 i 27 września 2014 roku. W ten sposób pragniemy uczcić 75. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego. 
więcej
Zawiadomienie o zwołaniu XXXI Sesji Rady Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy na 30 września 2014 roku na godz. 14.30 w siedzibie Rady Dzielnicy, al. Krakowska 257, sala konferencyjna nr 205, II piętro.
Zapraszamy na spotkanie Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy 25 września 2014 r. o godz. 18.00.
Centrum Przedsiębiorczości Smolna zaprasza 24 i 25 września przedsiębiorców i studentów na bezpłatne szkolenia
W dniach 29 września – 5 października Seniorzy wezmą udział w warsztatach, wycieczkach tematycznych oraz konsultacji z zakresu obsługi nowych technologii i Internetu.
Zapraszamy na warsztaty z prawnikiem dla Seniorów z prawa konsumenckiego. Zapisy prowadzi w Biblioteka Publiczna, ul. Ks. J. Chrościckiego 2, wejście A
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zaprasza przedsiębiorców, studentów, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na bezpłatne warsztaty edukacyjne.
MPO zamieściło harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla dzielnicy Włochy, obowiązujący od 1 sierpnia 2014 r.
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych mieszkańców na liczne imprezy, które w okresie od czerwca do końca września będą odbywać się na terenie Fortu V Włochy.
Przystanki autobusowe na Popularnej powinny być wybudowane w tym roku.
WOMZałatw sprawę w urzędziewybory-samorzadoweStatus dokumentów komunikacyjnychElektroniczna Skrzynka PodawczaUM Warszawabaner-remonty-ulicbudzet-patycypacyjny2015inicjatywa-lokalnaBiuletyn dzielnicowyNewsletter
Ankieta
Z której siłowni plenerowej korzystasz?