Aktualności
Spotkanie z Burmistrzem - 27 listopada
23 listopada 2015
27 listopada zapraszamy na kolejne spotkanie z Burmistrzem Michałem Wąsowiczem, w godz. 16.30-19.00 w Artystycznym Domu Animacja na ul. Chrościckiego 14.
więcej
Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Wawer i Włochy w najbliższych dniach zyskają nowy system kolejkowy, który umożliwi rezerwację wizyt w urzędach przez Internet. Jest to ostatni krok przed wprowadzeniem tego ...
Na spotkaniach o priorytetach rozwojowych będzie można porozmawiać z burmistrzem i pracownikami urzędu o planach dzielnicy na najbliższy czas.
Wielka Zbiórka pod hasłem "Zostań Naszym Mikołajem".
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE - 22 863 70 14, Dział Pomocy Specjalistycznej ul. Czereśniowa 118, 02-457 Warszawa
12 listopada 2015
Corocznie spalamy nawet 2 mln ton odpadów w domowych piecach! Z każdym kilogramem spalonych śmieci emitujemy toksyczne substancje, które szkodzą Tobie i osobom w otoczeniu oraz mogą się przyczynić do wywoływania poważnych chorób – rak ...
Wg informacji Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie, w celu poprawy obsługi komunikacji nocnej dzielnicy Włochy, linia N85 zostaje skierowana obukierunkowo na trasę skorygowaną przez dzielnicę Włochy.
W Głąb Włoch - spotkania na temat historii Miasta Ogrodu Włochy.
W celu poprawy dostępności do powszechnych usług pocztowych oraz zwiększenia jakości świadczenia tych usług, od dnia 30 października 2015 roku funkcjonuje nowo utworzona Filia Urzędu Pocztowego Warszawa 119 przy ul. Żwirki i Wigury 3a.
12 listopada 2015
Serdecznie zapraszamy na turniej piłkarski OSIR Włochy Cup pod patronatem Burmistrza Michała Wąsowicza.
Ankieta
Czy planujesz złożyć projekt w Budżecie partycypacyjnym 2017?