Aktualności
Zarząd Dzielnicy o budżecie partycypacyjnym na 2015 rok
18 lipca 2014
Podczas czwartkowego posiedzenia w dniu 17 lipca, Zarząd Dzielnicy Włochy przeanalizował wyniki głosowania mieszkańców na projekty zgłoszone do budżetu partycypacyjnego na 2015 rok oraz potwierdził wpisanie wszystkich zwycięskich 23 projektów, ...
więcej
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy Włochy do udziału w konkursie na "Najpiękniejszy ogród lub balkon dzielnicy Włochy"!
17 lipca 2014
Ważna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Włoch. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych rozpoczyna 9 lipca prace budowlane na ul. Kleszczowej. Ok. godz. 22 ma być zamknięta dla ruchu połowa ulicy od ul. Ryżowej do Krańcowej. Na tym odcinku zostanie ...
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wynikami badań MillwardBrown, dotyczącymi jakości życia w każdej z dzielnic Warszawy. Nasza dzielnica wypada w nich wyjątkowo korzystnie!
Serdecznie zapraszamy na letnie filmy w ramach Filmowej Stolicy na Stadionie RKS Okęcie. Od 28 czerwca do 30 sierpnia. Do zobaczenia!
Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody 70 rocznicy Powstania Warszawskiego. 1 sierpnia - uroczystości pod pomnikiem-kapliczką Bazy Lotniczej „Łużyce” i głazem 7pp AK "Garłuch".
Serdecznie zapraszamy na III Letni Gościniec Artystyczny We Włochach. Zaczynamy już 6 lipca!
Inicjatywa lokalna jest nową formą współpracy samorządu z mieszkańcami, polegającą na wspólnej realizacji zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej. 
W związku ze zmianami wprowadzonymi Ustawą z dnia 23 października 2013r. o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2013r., poz.1446) od 1 lipca 2014r. będą obowiązywały nowe zasady wydawania kart parkingowych osobom ...
SPACEREM PRZEZ WŁOCHY, czyli cykl bezpłatnych wycieczek po dzielnicy Włochy! Na kolejny spacer zapraszamy 3 sieprnia - "Wokół Fortu V Włochy".
WOMbudzet-patycypacyjny2015Załatw sprawę w urzędziekonkurs-kwiatyStatus dokumentów komunikacyjnychlato w mieścieElektroniczna Skrzynka Podawczalogo-smieciUM Warszawabaner-remonty-ulicBiuletyn dzielnicowyNewsletter
Ankieta
Z której siłowni plenerowej korzystasz?