Aktualności
Wybory do Rady Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
19 listopada 2014
Wybory do Rady Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
więcej
„Parkingi Parkuj i Jedź to oddech dla Warszawy i… Twojej kieszeni” – to hasło nowej kampanii Zarządu Transportu Miejskiego promującej korzystanie z parkingów przesiadkowych.
Miasto st. Warszawa i Komenda Stołeczna Policji przestrzegają mieszkańców stolicy przed oszustami wyłudzającymi od starszych osób pieniądze metodą „na policjanta”.
Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz  Punkt  Informacji Europejskiej  Europe Direct – Warszawa zapraszają na Europejski Wykład Otwarty pn. Wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz zwrotne środki na rozpoczęcie ...
Wsparcie dla przedsiębiorstw w ramach sieci Enterprise Europe Network oraz źródła finansowania przedsięwzięć innowacyjnych na lata 2014-2020
Biuro Stołecznego Konserwatora Zabytków przygotowało publikację pt. „Jak modernizować modernizm?" Zabytki architektury mieszkaniowej modernizu.
„Superbohaterom już dziękujemy!” to główne hasło kampanii informacyjno-promocyjnej zachęcającej mieszkańców do korzystania z usług miejskiego centrum kontaktu Warszawa 19115. 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
Przez dwa najbliższe weekendy 22-23 i 29-30 listopada pociągi SKM S3 i KML nie będą obsługiwały odcinka Warszawa Wschodnia – Warszawa Lotnisko Chopina.
W związku z awarią systemu informatycznego Państwowej Komisji Wyborczej, Dzielnicowa Komisja Wyborcza w Dzielnicy Włochy uprzejmie informuje, że zmuszona była przerwać pracę.
WOMZałatw sprawę w urzędziewybory-samorzadoweStatus dokumentów komunikacyjnychElektroniczna Skrzynka PodawczaUM Warszawabaner-remonty-ulicbudzet-patycypacyjnyNGOinicjatywa-lokalnaBiuletyn dzielnicowyNewsletter
Ankieta
W którym parku w naszej dzielnicy bywasz najczęściej?