Aktualności
Wybory do Rady Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
19 listopada 2014
Wybory do Rady Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
więcej
W związku z wyborem jednego z członków Zespołu będącego przedstawicielem mieszkańców na radnego istnieje konieczność uzupełnienia jego składu.
„Parkingi Parkuj i Jedź to oddech dla Warszawy i… Twojej kieszeni” – to hasło nowej kampanii Zarządu Transportu Miejskiego promującej korzystanie z parkingów przesiadkowych.
Miasto st. Warszawa i Komenda Stołeczna Policji przestrzegają mieszkańców stolicy przed oszustami wyłudzającymi od starszych osób pieniądze metodą „na policjanta”.
26 listopada 2014
Zachęcamy do zapoznania się z informacją kto i co sprząta zimą.
Wsparcie dla przedsiębiorstw w ramach sieci Enterprise Europe Network oraz źródła finansowania przedsięwzięć innowacyjnych na lata 2014-2020
Biuro Stołecznego Konserwatora Zabytków przygotowało publikację pt. „Jak modernizować modernizm?" Zabytki architektury mieszkaniowej modernizu.
„Superbohaterom już dziękujemy!” to główne hasło kampanii informacyjno-promocyjnej zachęcającej mieszkańców do korzystania z usług miejskiego centrum kontaktu Warszawa 19115. 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
26 listopada 2014
Biblioteka Publiczna oraz Ośrodek Pomocy Społecznej we Włochach zapraszaja na ,,Wspólne majsterkowanie - rodzinne zajęcia manualne"
WOMZałatw sprawę w urzędziewybory-samorzadoweStatus dokumentów komunikacyjnychElektroniczna Skrzynka PodawczaUM Warszawabaner-remonty-ulicbudzet-patycypacyjnyNGOinicjatywa-lokalnaBiuletyn dzielnicowyNewsletter
Ankieta
W którym parku w naszej dzielnicy bywasz najczęściej?