Aktualności
Konkurs na najpiękniejszy ogród i balkon dzielnicy Włochy!
29 czerwca 2015
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy Włochy do udziału w II edycji konkursu na "Najpiękniejszy ogród lub balkon dzielnicy Włochy".
więcej
VII Sesja Rady Dzielnicy odbędzie się 9 lipca o godz. 16.00 w sali nr 205 w Urzędzie Dzielnicy Włochy, al. Krakowska 257.
IV Letni Gościniec Artystyczny we Włochach, Park Kombatantów (ul. Chrościckiego przy Bibliotece Publicznej). Każda niedziela lipca i sierpnia 2015 r. w godz. 15.15–17.45 (koncerty w godz. 16.00–17.00).
Startujemy już 27 czerwca!
Zapraszamy na cykl wycieczek po dzielnicy ,,Spacerem przez Włochy". Następny spacer - wokół Fortu VII Zbarż, 11 lipca, sobota, godz. 11.00, zbiórka - przystanek ZTM Ośrodek Wojskowy
Czytelnia na kółkach - zaprasza na place zabaw w Dzielnicy Włochy w godz. 15.00 - 17.00.
W Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury Włochy w dniu 21 czerwca odbył się koncert "Tak Tu się działo”, podsumowujący całoroczną pracę dzieci , młodzieży i dorosłych uczęszczających na zajęcia do OSW.
W czerwcu tego roku mieliśmy zaszczyt i przyjemność towarzyszyć 3 parom w ich jubileuszach małżeńskich - 60 lat Państwa Trzcińskich oraz 50 lat Państwa Dostaw i Fabianowicz. 
14 czerwca br. zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu pociągów SKM.
Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Radę i Zarząd Dzielnicy Włochy spotkanie - z udziałem Komendanta i innych przedstawicieli włochowskiej Policji, dotyczące zabezpieczenia domu/mieszkania podczas wyjazdów wakacyjnych.
WOMZałatw sprawę w urzędzielato w mieścieStatus dokumentów komunikacyjnychbudzet-patycypacyjnyElektroniczna Skrzynka Podawczakonkurs-kwiatyUM Warszawasportbaner-remonty-ulicinicjatywa-lokalnaBiuletyn dzielnicowyNewsletter
Ankieta
Latem we Włochach lubię: