Aktualności
Spacerem przez Włochy - kolejny spacer 30 kwietnia!
22 kwietnia 2016
Zapraszamy na cykl spacerów po dzielnicy Włochy - ,,Spacerem przez Włochy"- wstęp wolny, start godz. 11.00. Następny spacer 30 kwietnia!
więcej
Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 
7 maja Warszawa świętuje Dzień Europy. Ulicami stolicy przejdzie Parada Schumana, a w Multimedialnym Parku Fontann na Koncercie Europejskim wystąpią gwiazdy polskiej estrady – Edyta Górniak i Mietek Szcześniak.  
Darmowe zajęcia ogólnorozwojowe o profilu fitnesowym, w dzielnicy Włochy będą odbywać się w każdy piątek na siłowni plenerowej w Parku Cietrzewia, w okresie od 04.04.2016 do 22.08.2016, w godz. 19.30-20.30.
Uwaga! 1 kwietnia ruszyło okienko transferowe w ramach II filara emerytalnego. Do końca lipca można decydować czy całość składki emerytalnej pozostawić w ZUS, czy też część przekazywać do OFE.
W Dzielnicy Włochy ruszył własnie elektroniczny system rezerwacji wizyt, który umożliwia sprawdzenie aktualnego stanu kolejek w niektórych Urzędach Dzielnic m.st. Warszawy oraz w wydziałach Urzędu Stanu Cywilnego m.st. Warszawy.
26 kwietnia 2016
Wiemy już, kiedy odbędzie się Noc Muzeów 2016. W Warszawie i innych miastach muzea, instytucje kultury, uczelnie, urzędy i inne ciekawe miejsca będą dostępne za darmo w nocy z soboty 14 maja na niedzielę 15 maja.
Zwołuje się XV Sesję Rady Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy na 5 maja 2016 roku na godz. 17.30 w siedzibie Rady Dzielnicy, al. Krakowska 257, sala konferencyjna nr 205, II piętro.
Rozpoczęła się miejska akcja „Życzliwość na drodze”. Mieszkańcy stolicy mogą podzielić się swoimi pomysłami na poprawienie warunków na warszawskich drogach. 
Do MPSZOK–ów można oddać m.in. innymi takie odpady jak opakowania po olejach (innych niż spożywcze), detergentach, środkach ochrony roślin, pojemniki pod ciśnieniem po aerozolach, farby, opakowania po farbach, tusze, tonery do drukarek oraz baterie i ...
Serdecznie zapraszamy na pokaz filmu dokumentalnego ,,Krzyż i Korona” w reżyserii Zdzisława Cozaca.
Ankieta
Czy będą Państwo korzystać ze świadczenia dla rodzin 500+?